Sign in
Student Staff Exchange (Erasmus+, etc.)

Online Recruiting System for Candidate


Apply for study. Register now!

If you already have an student account in the system,
log in to your account to take a part in recruitment.


[Both passwords have to be the same.]
*

Komunikat

W razie problemów z rejestracją lub logowaniem prosimy o kontakt ze wsparciem technicznym: Dział Informatyczny ASP - it@asp.krakow.pl

 

Szanowni Studenci: uprzejmie prosimy o nie usuwanie kont w systemie.

Kandydaci, którzy posiadają konto w systemie Akademus, ale jest ono nieaktywne (absolwenci oraz osoby, które utraciły status studenta ASP w Krakowie), przed zapisaniem się na wybrany kierunek studiów muszą ponownie aktywować konto.

W tym celu na adres: it@asp.krakow.pl należy przesłać maila z prośbą o ponowną aktywację konta w terminie do 17 czerwca 2024r. do godz. 23:59.

Aktywacja konta będzie wykonywana w terminie od 29 maja do 18 czerwca 2024 do godz. 10:00, ponieważ należy uwzględnić czas na rejestrację wraz z przesłaniem dokumentów. System zamyka możliwość edycji danych przez kandydata 18 czerwca 2024r. o godz. 12:00.

 

Jeżeli jesteś kandydatem i uczestniczyłeś już w jakiejś rekrutacji na studia na naszej Uczelni, ale nie zostałeś przyjęty > musisz ponownie założyć konto. (Twoje poprzednie dane i konta zostały usunięte z systemu).

Jeżeli jesteś studentem - twoje dane osobowe może modyfikować tylko dziekanat. Udaj się zatem do dziekanatu i poproś o uzupełnienie bądź aktualizację danych.

If you have any technical problems with the registration or login, please contact the technical support: it@asp.krakow.pl

If you have a problem with the addition / edit of personal data, etc., please contact: Karolina Jachimczyk,kjachimczyk@asp.krakow.pl